Kombi Servis

Manavgatta Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Kombi Markaları

Manavgat'da Beyaz Eşya Tamirini İşi Bilene Yaptırmak İstemezmisiniz? 7/24 Beyaz Eşya Servis İçin Şimdi ARA 0850 346 63 82 .

MANAVGAT KOMBİ SERVİSİ

Manavgat Kombi servisimiz kombi tarafında uzmanlaşmış ekipler tarafından gerçekleştirilen tamir, bakım v onarım hizmetleri sağlayan bir sektördür.

Kombi servisimiz genel iş alanlarına bakılacak olursa periyodik olarak kombi bakım hizmeti, kombide oluşacak hata ve tamir işlemleri, kombi temizliği, kombide oluşan arızaları parçaların değişimi, doğalgaz peteklerinin temizliği vb. hizmetleri sunmaktayız.

Kombi Servisi Nasıl Olmalıdır?

Bir kombi servisimizden bahsedecek olursak bir kombi servisi nasıl olmalıdır öncelikle bu soruya bir yanıt getirilmesi gerekmektedir ki kombi servisi ile ilgili bir durumda uygun servisin seçilmesi ve kaliteli hizmet alınabilmesinin sağlanması gerekmektedir.

Güvenilir ve tecrübeli bir ekibe sahip olması gerekmektedir. Çünkü ekibin işinde uzman olmasından kaynaklanan sorunlara hızlı yanıt bulma konusunda ve nezaket çerçevesinde bir hizmet anlayışı benimsenmesi seçici bir özellik olmaktadır.

Garantili bir hizmet anlayışı yapılan işlerin ve değişen parçaların kalitesi bunu yanında alınan işlem kayıtları ile müşterilerin mağduriyet durumlarının ortadan kaldırılması asıl amaçlar doğrultusunda bulunmalıdır.

Manavgat Yetkili Kombi Servisi

Randevulu bir servis olması istenilen durumlarda randevu sağlayarak uzman ekiplerin arızanın bulunduğu yere belli standartlar doğrultusunda ilerlemesi bir adım daha ön plana çıkarmaktadır.

Her zaman ulaşılabilirlik ve 7/24 çağrı merkezli veya Whatsapp vb. platformlardan iletişime geçilebiliyor oluşu müşterilerin kafalarında soru işaretlerinin kaldırılması anlamını taşımaktadır.

Kombi servisimiz çalışan ekip başlı başına bir adet uzman, bir adet yardımcı ile tam teçhizatlı bir şekilde eksik malzeme veya ekipman bulunamadan her arızaya karşı hazırlıklı bir şekilde gelmesi daha fazla çözüme götürecek ve eksik durumların önüne geçecektir.

Kombi Servisi Bakımları Ne Sıklıkla Yapılıyor?

Yetkili kombi servisi olarak genellikle kombilere yıllık bakım planları oluşturarak düzenli olarak gelip yapmaları gerekmektedir. Kullanılmasa dahi yapılan bu bakımlar kombilerin ömrü açısından daha verimli ve kullanışlı imkanlar sağlamaktayız.

Kombi servisi olarak ürünün alınmasından itibaren ilk kurulum gerçekleştirilmesinden itibaren ücretsiz olarak garanti kapsamında hizmet vererek garanti durumu sonlanmasından itibaren ise belirli ücret politikaları ile hizmet sunmaktayız. Uzman ekibin işçilik ücretlerinden yanı sıra parça değişimi konusu göz önüne alınarak kullanılan malzemelerin birinci sınıf kalitede olmalarını da göz önüne almaktayız. Bağlantı sağlandıktan ve arıza var ise giderildikten sonra mutlaka güvenlik testlerini gerçekleştirip eksiksiz bir şekilde kullanıma sunmaktayız.

Sizlerde Güvenilir ve Temiz İşçilik Çıkartan Manavgat Kombi Servisi İle Çalışmak İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz.

 
Manavgat Kombi Servisi
 

0850 346 63 82

Hızlı ve güvenli beyaz eşya teknik servisiyiz. Servis İçin Şimdi Arayın 1 Yıl Orijinal Yedek Parça Garantisi.

Servis Çağır 0850 346 63 82